ART / Oil paintings / Oil painting 12012058
nr 1201 2058
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad ISE. Sista Styverns trappor, daterad, 1984. Oil on canvas, 51x60 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad ISE. Sista Styverns trappor, daterad, 1984. Olja på duk, 51x60 cm
700
SEK 500
Monday September 3 2018
at 18:40:50
3/9 15:52:25